BiLGiLENDiRME

   Kıymetli Velimiz,

   Bayramlar Eğitim Kurumları olarak çeyrek asırlık tecrübemizle eğitim serüvenimizde çağdaş eğitim sistemini takip ederek kendini güncelleyen, modern, yenilikçi, sevgi dolu disiplin anlayışı ile güvenli bir ortamda özgüven sahibi, milli değerlerine sahip çıkabilen, gelecek hedeflerini belirleyebilen, başarılı bireyler yetiştirebilmeyi hedeflemekteyiz.

   Kuruluşumuzdan bugüne vizyoner, gelişime her daim açık idareci ve eğitimci kadrosuyla eğitim içeriklerimizi daima geliştirerek anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liseden binlerce öğrencimizi mezun ederek topluma yararlı bireyler kazandırdık.

   Akademik eğitimin yanında değerler eğitimine de önem vererek küreselleşen dünyanın gerekliliklerine uygun, kendi kültür değerlerinin bilincinde olan, kendi dilini ve dünya dillerini iyi kullanabilen, her türlü birikimini kullanarak kendi ve çevresi ile uyum içinde, mutlu ve üretici insanlar yetiştirmeyi amaçlayan kurumumuzda yeni eğitim öğretim yılında da siz değerli velilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

   Yeni dönem erken kayıt sürecimiz başlamış olup 10 Ocak 2024 – 15 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. 2024-2025 eğitim öğretim yılı ücretlerimizi belirlerken ekonomik faktörleri de göz önüne aldığımızı belirtmek istiyoruz.

   Kurum olarak bu değişen ekonomik süreçte özel okulların büyük bir çoğunluğunun son üç senedir dönem ortasında velilerinden talep ettiği ek ücret artışını sizlere bu sene de yansıtmamayı tercih etmiş bulunmaktayız.

   Siz değerli velilerimize özel olarak bu tarihler aralığında yapılan kayıtlarda %10 kayıt yenileme indirimi ve %10 erken kayıt indirimi uygulanacaktır. Yeni kayıtlar için sadece % 10 erken kayıt indirimi uygulanacaktır.

   Okulumuza yeni kayıt yaptıracak öğrencileri belirlemek ve kontenjan planlaması yapabilmek amacıyla 15 Şubat 2024 tarihine kadar kayıt yenileme konusunda hassas davranmanızı rica eder, sağlıklı ve mutlu bir eğitim yılında buluşmak temennisi ile iyi günler diler, saygılar sunarız.


BAYRAMLAR EĞİTİM KURUMLARI

https://www.bayramlaregitim.com/wp-content/uploads/2020/10/bayramlar-koleji-color.png

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

https://www.bayramlaregitim.com/wp-content/uploads/2020/10/bayramlar-koleji-color.png

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.