BiLGiLENDiRME

Kıymetli Velimiz,

Bayramlar Eğitim Kurumları olarak çeyrek asırlık tecrübemizle eğitim serüvenimizde çağdaş eğitim sistemini takip ederek kendini güncelleyen, modern, yenilikçi, sevgi dolu disiplin anlayışı ile güvenli bir ortamda özgüven sahibi, milli değerlerine sahip çıkabilen, gelecek hedeflerini belirleyebilen, başarılı bireyler yetiştirebilmeyi hedeflemekteyiz.

Kuruluşumuzdan bugüne vizyoner, gelişime her daim açık idareci ve eğitimci kadrosuyla eğitim içeriklerimizi daima geliştirerek anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liseden binlerce öğrencimizi mezun ederek topluma yararlı bireyler kazandırdık.

Akademik eğitimin yanında değerler eğitimine de önem vererek küreselleşen dünyanın gerekliliklerine uygun, kendi kültür değerlerinin bilincinde olan, kendi dilini ve dünya dillerini iyi kullanabilen, her türlü birikimini kullanarak kendi ve çevresi ile uyum içinde, mutlu ve üretici insanlar yetiştirmeyi amaçlayan kurumumuzda yeni eğitim öğretim yılında da siz değerli velilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Yeni dönem erken kayıt sürecimiz başlamış bulunmaktadır. 2023-2024 eğitim öğretim yılı ücretlerimizi belirlerken ekonomik faktörleri de göz önüne aldığımızı belirtmek istiyoruz. Değişen ekonomik koşullar nedeniyle gıda, enerji, personel giderleri ve satın alınan hizmetlerin fiyatlarında tahminlerin çok ötesinde gerçekleşen artışlar nedeniyle hizmetlerin sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi güçleşmektedir.

Kurum olarak bu değişen ekonomik süreçte özel okulların büyük bir çoğunluğunun son iki senedir dönem ortasında velilerinden talep ettiği ek ücret artışını sizlere yansıtmamayı tercih ettiğimizi de belirtmek isteriz.

Erken kayıt dönemimiz, 10 Ocak 2023 – 15 Şubat 2023 tarihleri arasında yapılacaktır. Siz değerli velilerimize özel olarak bu tarihler aralığında yapılan kayıtlarda %20 oranında erken kayıt indirimi uygulanacak olup, bu indirim oranı yeni kayıtlar için % 10 olarak uygulanacaktır.

Okulumuza yeni kayıt yaptıracak öğrencileri belirlemek ve kontenjan planlaması yapabilmek amacıyla 15 Şubat 2023 tarihine kadar kayıt yenileme konusunda hassas davranmanızı rica eder, sağlıklı ve mutlu bir eğitim yılında buluşmak temennisi ile iyi günler diler, saygılar sunarız.


BAYRAMLAR EĞİTİM KURUMLARI

https://www.bayramlaregitim.com/wp-content/uploads/2020/10/bayramlar-koleji-color.png

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

https://www.bayramlaregitim.com/wp-content/uploads/2020/10/bayramlar-koleji-color.png

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.